My video

Apie mus

 

Ką apie Jus galvoja pirkėjas šiandien?

Specializuojamės prekių, paslaugų ir firmų įvaizdžio, prekių ženklų kūrimo srityje. Įvaizdis turi pakankamai didelę įtaką vartotojui, kai šis renkasi paslaugas ar prekes. Tokia reklama išryškina prekių ir paslaugų naudingas ar patrauklias vartotojui savybes, formuoja pirkėjo nuostatas palankia firmai kryptimi. Skirtingai nuo tekstinės reklamos, perduodančios informaciją, vaizdu perteiktos savybės, idėjos ar teiginiai turi kitokį, emocinio pobūdžio poveikį, trunkantį ilgiau.

Mūsų darbo principas — įsigilinti į kliento poreikius ir sukurti individualius sprendimus. Sugalvojame reklaminius šūkius, pateikimo stilių ir kita. Taip pat — įvairių pardavimo akcijų turinio perteikimo būdą ir vizualinį pavidalą. Be abejo, kuriame ne tik plakatus, bet ir bukletus bei kitokių formatų reklaminę produkciją. Labai dažnai mūsų sukurti įvaizdiniai siužetai tarnauja kaip pagrindas tolimesnei įvairiapusei reklaminei kampanijai: klipams, baneriams, web sprendimams, spaudiniams ir t.t.

Lauko reklaminių stendų sistema

Šiai dienai mūsų įmonė Šiauliuose bei Šiaulių apskrityje įrengė ir eksploatuoja didžiausią šiaurės Lietuvoje reklaminių stendų sistemą (virš šimto plokštumų).

Ekspertų vertinimu, lauko regionuose pagal pastebimumą ir efektyvumą lauko reklama yra antroje vietoje po respublikinių televizijos kanalų, o vertinant kainos ir kontaktų (efektyvumo) santykį, be jokios abejonės — pirmoje. Tokio pobūdžio reklaminė kampanija pasižymi ypatingai dideliu kontaktų skaičiumi ir yra efektyviausia, kai vykdomi ilgalaikiai projektai bei periodiškai keičiamos eksponavimo vietos, kad būtų apimami įvairūs potencialių klientų srautai.

Mūsų lauko reklamos stendai (daugiausia 6×3 m) išdėstyti: Šiauliuose, Mažeikiuose, Kuršėnuose, Joniškyje, Radviliškyje ir kt. Jie yra pačiose judriausiose vietose: šalia didžiųjų prekybos centrų, sankryžose, prie įvažiavimų į miestą, pramoniniuose rajonuose.

Bendradarbiaujame su visomis didžiausiomis Lietuvos media agentūromis bei teikiame paslaugas tokiems rinkos dalyviams kaip TOPOCENTRAS, AVITELA, IKI, KUBAS, AKROPOLIS, SAULĖS MIESTAS, ERMITAŽAS, TOYOTA ir t.t. Be to, puikiai suprantame ir mažesnių įmonių lūkesčius bei galimybes. Smulkusis verslas mums taip pat be galo svarbus — jiems visada turime paruošę keletą išskirtinių EKSTRA pasiūlymų, netgi kompleksinių komunikacijos sprendimų ženkliai mažesniam biudžetui.

Interneto sprendimai

Turbūt sunkiai rasime žmogų ar įmonę, kuri vienokia ar kitokia forma nebūtų savęs atvaizdavusi virtualioje erdvėje. Tai tarsi antras veiksmų laukas, dar viena egzistavimo, šėliojimo ar tiesiog fantazijų realybė, tik daug galingesnė, su ženkliai didesnėmis galimybėmis ir praktiškai be jokių Niutono dėsnių. Todėl mes: kuriame ir registruojame domenus, teikiame hostingo paslaugas, fotografuojame, maketuojame, karpome ir judiname įvairiausio sudėtingumo web puslapius, padedame tvarkytis su raktiniais žodžiais, SEO ir t.t.

Radijo stotis RS2

RS2 — radijo stotis atyviems, smalsiems, subrendusiems, linksmiems, kūrybiškiems visos Šiaurės Lietuvos gyventojams. Įsijungę 97,8 MHz FM dažnį mus klauso Šiaulių, Radviliškio, Joniškio, Kuršėnų ir kitų miestų gyventojai. Radijo stoties transliavimo aprėptis yra apie 80-90 km spinduliu apie Šiaulius. Transliuojame 24 valandas, iš jų — 12 valandų aktyvios programos: esame aktyvūs Šiaulių miesto, regiono patriotai bei kultūros, sporto, verslo, politikos ir kito viešojo gyvenimo dalyviai. Stengiamės būti šiuolaikiški, mus galite rasti tiek facebook puslapyje, tiek kituose specializuotuose radijo transliuotojų tinklalapiuose.

Mūsų komanda

 

Direktorė
Zita Kazlauskienė
admin@2ra.lt
+370 657 74443
Komercijos direktorius
Audrius Kondrotas
vadyba@2ra.lt
+370 657 74444
Projektų vadovas
Giedrius Mikuckis
projektai@sreklama.lt
+370 657 74445
Projektų vadovė
Vaida Morkūnienė
projektai@rs2.lt
+370 657 40042
Dizainerė
Laima Karlinskaitė
dizainas@2ra.lt